Nagrodzeni przez Starostę sportowcy szkoły

22.02.2018 Leszek Wójcik i Katarzyna Majchrzak uczniowie naszej szkoły oraz Mariusz Nastalski nauczyciel wychowania fizycznego otrzymali nagrody pieniężne od starosty ryckiego za osiągnięcia sportowe w 2017 roku.Starosta Stanisław Jagiełło nagrodził także naszą szkołę pucharem za zwycięstwo w klasyfikacji powiatowej w kategorii szkół średnich oraz zajęcie 12 miejsca w województwie lubelskim. Gala odbyła się w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie. Ogółem przyznano pięć nagród dla sportowców i jednego trenera/organizatora sportu
Podczas uroczystości wystąpił m.in. nasz zespół Saddenly.

Leszek Wójcik – gry zespołowe (ZSZ nr 2 w Rykach) za zajęcie m.in. IV miejsca w finale wojewódzkim SZS w koszykówce chłopców – Hrubieszów (25.04.) IV miejsca w finale wojewódzkim SZS w siatkówce chłopców - Biała Podlaska (14.03.)

Katarzyna Majchrzak gry zespołowe (ZSZ nr 2 w Rykach) za zajęcie m.in. III miejsca w rozgrywkach półfinałowych SZS w koszykówce dziewcząt - Biała Podlaska (12.04.), III miejsca w mistrzostwach rejonu SZS w piłce ręcznej dziewcząt – Puławy (15.03.)

Mariusz Nastalski - trener (MKS Ryki/ZSZ 2 Ryki) za zajęcie m.in I miejsca w Lubelskiej Lidze Orlików Starszych, III miejsca w finale wojewódzkim SZS w piłce nożnej /10 osobowej/dziewcząt - Biała Podlaska (31.05)