Dekoral zagości w Budowlance

Nasza Szkoła podpisała umowę

z Akademią Techniczną PPG Deco

z siedzibą we Wrocławiu

o realizacji trzyletniego programu „Kreatywna Szkoła Dekoral”.

W ramach współpracy Akademia Techniczna PPG Deco

będzie przeprowadzała szkolenia dla nauczycieli i uczniów z zakresu nowoczesnych technik malarskich i tapeciarskich, systemów ociepleń, wyrobów do ochrony drewna itp., które będą się odbywać na terenie szkoły oraz w siedzibie firmy.
Ponadto jedna z sal na warsztatach szkolnych zostanie adaptowana na Pracownię Patronacką. Renowacja pomieszczenia zostanie wykonana z materiałów dostarczonych przez firmę wg standardów określonych przez Akademię Techniczną PPG Deco. Pierwsze szkolenie dla uczniów odbędzie się 14 września br.,

a dla nauczyciela koordynatora programu 15 i 16 września br.

Akademia Techniczna PPG Deco

Akademia Techniczna PPG Deco to specjalistyczne centrum szkoleniowo - doradcze, które wspiera znaczną część swoich klientów: osoby oraz firmy związane z branżą budowlaną.

Powołana zostało przez producenta marek Sigmy, Dekoral Professional oraz Dekoral.

Z usług AT PPG Deco korzystają m.in. firmy wykonawcze, architekci czy szkoły budowlane.

AT PPG Deco organizuje dla nich szkolenia z zakresu prac malarskich oraz oferuje pomoc

i doradztwo w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów – także w miejscu inwestycji.

Głównym celem Akademii Technicznej PPG Deco jest podnoszenie kwalifikacji malarzy

oraz przekazywanie im praktycznej i teoretycznej wiedzy z zakresu technologii produkcji i stosowania farb.

Wykonawcy, podczas wielu praktycznych i teoretycznych szkoleń doskonalą niezbędne w zawodzie umiejętności,

zgłębiają najnowsze trendy kolorystyczne i dekoracyjne, a także poznają szeroką ofertę rynkową.

Jednym z najważniejszych aspektów działalności AT PPG Deco jest przyznawanie certyfikatów malarzom – po odbyciu odpowiedniej liczby szkoleń wykonawca może uzyskać dokument potwierdzający jego wysokie kwalifikacje zawodowe.

Zatrudniając takiego fachowca, mamy pewność, że realizowane przez niego prace będą wysokiej jakości.