Plebiscyt Twojego Głosu na Najpopularniejszego Sportowca 2012 roku

Jesteś tu: » Aktualności » Plebiscyt Twojego Głosu na Najpopularniejszego Sportowca 2012 roku

Plebiscyt Twojego Głosu na Najpopularniejszego Sportowca 2012 roku

Uczniowie Naszej Szkoły

Honorata Gruza,Szymon Cieślak i Bartłomiej Lach

są kadydatami do tytułu

Najpopularniejszego Sportowca 2012 roku

w plebiscycie organizowanym przez gazetę lokalną

Twój Głos.

Głosujcie na nich!!!

Oddajcie głosy na Naszych  uczniów!

Jak co roku Twój Głos organizuje plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Ryckiego.

Kadydatami do tego tytułu w 2012 roku  jest trójka uczniów z Naszej Szkoły.

Są nimi Honorata Gruza, Szymon Cieślak i Bartłomiej Lach

Możecie na nich głosować za pomocą SMS-ów oraz wypełniając kupon  znajdujący się w gazecie Twój Głos

Poniżej zamieszczam wyciąg z regulaminu plebiscytu

W tym roku po raz pierwszy będzie można głosować na swoich kandydatów przy pomocy SMS-ów. Szczegóły głosowania SMS-owego podajemy poniżej, a przy każdym nazwisku zawodnika i trenera jest specjalny kod, dzięki któremu punkty zostaną przyznane tylko temu kandydatowi.

Jeżeli chodzi o tradycyjne głosowanie, czyli na kuponach wycinanych z Twojego Głosu, to przypomnimy kilka najważniejszych zasad obowiązujących.

1. Głosować można tylko na oryginalnych kuponach wyciętych z naszego tygodnika.

2. Na kuponie na Najpopularniejszego Sportowca należy umieścić 10 różnych nazwisk spośród nominowanych zawodników. Jeżeli nie będzie 10 nazwisk, albo będą się one powtarzać, lub znajdą się tam nazwiska spoza listy nominowanych, to kupon zostanie uznany za nieważny.

3. Na kuponie na Najpopularniejszego Trenera należy umieścić 5 różnych nazwisk spośród nominowanych zawodników. Jeżeli nie będzie 5 nazwisk, albo będą się one powtarzać, lub znajdą się tam nazwiska spoza listy nominowanych, to kupon zostanie uznany za nieważny.

4. Ostatni kupon zostanie wydrukowany w numerze 5/2013 Twojego Głosu (z dnia 30 stycznia 2013), a głosowanie zakończy się 5 lutego 2013 (wtorek) o godzinie 24:00.

Pełny Regulamin XII Plebiscytu Twojego Głosu na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Roku 2012 w powiecie ryckim do wglądu w redakcji Twojego Głosu i na stronie internetowej www.twojglos.pl.

3. Szymon CIEŚLAK

RUCH Ryki, piłka nożna

SMS o treści spr.3 na numer 71051 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

8. Honorata GRUZA