projekt 2

Wyjazdy szkoleniowe nauczycieli

Wyjazd na Maltę

W dniach 6-13 maja 2017 roku nasi nauczyciele:

Agata Okleja - Lewczyk, Anna Sawczuk, Artur Kryczka, Ewa Pisula, Ireneusz Szlendak i Marzena Rozborska

uczestniczyli w kursie języka angielskiego w Maltalingua School of English na Malcie. Tygodniowy wyjazd szkoleniowy został zrealizowany na zasadach programu Erasmus+  w ramach projektu „Mobilność kadry edukacji szkolnej”  finansowany ze środków EFS, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER).

Wyjazd do Grazu

W dniach 9-14 kwietnia 2017 r. germanistki ZSZ Nr 2 w Rykach Jolanta Krauze i Ilona Szymańska- Kołaczek

uczestniczyły w ramach projektu „Mobilność kadry edukacji szkolnej”

w kursie „Gestaltpädagogik als Brücke zum Fremden”

zorganizowanym przez Pädagogische Hochschule Steiermark.

Wyjazd do Londynu

W terminie 3-7 kwietnia 2017 roku nasze anglistki Dorota Krzywiec i Magdalena Surmacz-Jońska

pogłębiały swoją wiedzę na kursie „Creative Methodology for Teachers of English as a Foreign Language”

w Londynie (Wielka Brytania).